TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Aktuálně neprobíhá žádná vicedenní akce
Z nedávno proběhlých
Přidáno 11.7.
Dnes jsme vyrazili na prohlídku Ochtinské aragonitové jeskyně, prohlídka super a následně jsme se před deštěm schovali do dlouhého Slavošovského tunelu, takže jsme ani moc nezmokli. Zítra nás čeká poslední jeskyně a na večer se můžeme čekat na místní specialitu v podobě jakéhosi zelného závitku, všichni jsme zvědaví, co nám přinesou. Až na jednoho nachcípaného člena jsou všichni OK. 
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 10.7.
Včera se ukázalo, že již máme sklerózu a ve výčtu navštívených míst jsme zapomněli na zříceninu Turnianského hradu. Dnes jsme pocítili pocity jeskyňářů a dopoledne jsme tedy navštívili Krásnohorskou jeskyni vybaveni čelovkami, přílbami a overaly. Odpolední program již byl lehce anarchistický. Menší polovina zájezdu se ho totiž rozhodla sabotovat a tak na Dievčanskú skalu vyrazilo jen 16 odvážných. Výhled stál za to (pokud nám bude přát wifi, možná bude i foto). Zítra se těšíme na další jeskyni v pořadí a tedy na Ochtinskou aragonitovou jeskyni a následně půjdeme nefunkčním železničním tunelem, který je dlouhý 2,4 km. Tak doufáme, že tam nezabloudíme :-D. Dnes nás ranní nevolnost nepostihla a tak jsme všichni OK, až na bolení v krčku jednoho nejmenovaného člena. 
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 9.7.
Zdravíme všechny naše čtenáře z Gemeru. Již jsme zdolali dvě doliny, stihli jsme si prohlédnout Rožňavu, Miscolec i Betliar s mauzoleem. Následující dny nás tedy čekají jen typické turistické cíle této slovenské oblasti a to jeskyně. Zítra začínáme s Krásnohorskou jeskyní a následně budeme pokračovat v průzkumu Ochtinské aragonitové a Domici. Až na nepatrnou ranní nevolnost některých členů, jsme všichni OK. Pokud nám bude wifi přát, tak můžete kouknout i na případné foto ukázky. 
Martin Hřebík - vedení oddílu
Nebyly přidány žádné zprávy
Nebyly přidány žádné zprávy
Nebyly přidány žádné zprávy
Tomáš Šikýř 2010 - 2019 [verze 2018.1]