TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Aktuálně neprobíhá žádná vicedenní akce
Z nedávno proběhlých
Přidáno před 3 dny
Táborníci přisviští na pacovský vlakáč v sobotu 21. července v 15.06
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 15.7.
Včera okolo oběda jsme opustili slunný kemp Martinsicuro. V odpoledních hodinách jsme si prohlídli Ravennu. Po štastnem odjezdu jsme se podívali na motor autobusu. Po poradě kdy jsme uznali že někdy i cesta může být cíl jsme zamířili k městu Comacchio kde jsme naší cestu započali. U tohoto městečka jsme strávili noc, někteří na romantické pláži za bouře a někteří v teplém vytopeném v autobuse. Poté co několik jedinců Greenpeace začalo tahat některé výletníky za nohy zpátky do vody jsme se přesunuli na romantické parkoviště před Lidlem. Plašilovi si začali pomalu ale jistě vybavovat autobus vše potřebným pro delší pobyt. Jako první zakoupili fíkus na romantické zákoutí nad schody a karton vody na zalévání. Nově naplánovaný návrat je někdy okolo půlnoci mezi nedělí a pondělím. 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 12.7.
Včera celodenní koupání v moři a dnes výlet do pohoří Gran Sasso na plošinu Campo Imperatore. Výhledy byly zahalené v mlze, ale někdy se počasí umoudřilo a máme i několik skvělých záběrů. Pijeme poslední sud a doufáme, že vydrží co nejdéle. Zítra opět celodenní - poslední koupačka v moři a v sobotu po balení přes Ravennu domů. Do fotogalerie zatím nekoukejte - nic tam není a nebude dokud nepřijedem. 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 10.7.
Dnešní výlet do Assisi se povedl, přijeli jsme před hodinou - tedy o tři hodiny později, než bylo plánováno. Při zpáteční cestě od sv. Františka jsme si prohlídli vodopád Cascata delle Marmore, což bylo příjemné osvěžení a viděli jsme i duhu. Jelikož včera došel ve 12:55 první sud kofoly a v 16:18 druhý sud piva byla na dnešek vyhlášena prohibice, snad to pomůže a tekutiny vydrží aspoň o den déle. Zítra zkusíme přidat nějakou fotku. 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 8.7.
Včera po cestě jsme si prohlídli "Malé Benátky" nebo-li Comacchio. Přestal klimatizovat autobus, takže poslední stovka kilometrů do kempu byla krušná. Po příjezdu a ubytování jsme se však schladili v moři. Zítra doufáme v opravu klimatizace, takže posunujeme výlet do Assisi na úterý. Na zítřek plánujeme pouze podvečerní procházku po městečku San Benedetto del Tronto.  Kromě tradičního spálení od sluníčka všichni ok. 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 8.7.
Se zármutkem v srdci Vám oznamujeme, že dnes ve 14:34 nás s pocitem prázdnosti opustil první člen rodiny Soudkových. Rozloučili jsme se s ním v kruhu téměř rodinném a na jeho počest jsme narazili dalšího člena. 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Nebyly přidány žádné zprávy
Tomáš Šikýř 2010 - 2018 [verze 2017.1]