TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Zatím žádné přidané zprávy
Z nedávno proběhlých
Přidáno 4.8.
Takže Komárek a Komárek, jinak se máme bájo!!! Včera skalní obydlí ve Zderazi, zámek Nové Hrady - dle výběru: prohlídka zámku, výstava motokol a klobouků (a ta byla s proseccem :-)). Závěrem dne bylo posezení s večeří v Pekle Čertovina.
Dnes Komárek a Komárek pokračují !!!!!!!! Takže Veselý kopec a super láduňk v místní krčmě :-).
Potom někteří v Hlinsku Betlém, muzeum a zdravé jádro déšť nedéšť pěšky na Devět skal. Vylezli jsme až na vrchol!! A ještě Bílá skála. 
Ale Honza ležel celý den v posteli a postel střídal se pobytem v místní restauraci zatímco jeho Máša jeho láska stála opodál na dvoře příkrytá plachtou.
Zítra zbytek soch okolo Žďáru a rozhledna Rosička. 

Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 2.8.
V sobotu Zelená Hora u Žďáru, odpoledne první výlet na kolech, Olšiakovy sochy, pivovar Račín a to nebyl žádný zázrak točili tam moniládu :-) a koupání v Dářku, což nemělo chybku, večer jsme zakončili  U Hrocha s kulatým stolem :-) Dnes pokračování další Olšiakovy sochy, houbičky (nebyly to lysohlávky) :-) a  opět super koupačka v nádrži a drsný pád na kole do Dářka :-) a teď chčije a chčije a chčije  paaaaa M§L§J a teď babo raď !!!!!
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 25.7.
Skoncil sobotni maraton se krtenin,focenim.plneni podminek celotaa.hry a vyrobou drevenych upominek.  za pul hodky vse rozdame,pobudeme u ohne a vlastne bude konec dosti narocne, mokre akce. 
Vasek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 24.7.
předpokládaný příjezd zlatokopů z Vltavy na Pacovske vlakové nádraží je naplánován na neděli 26.7. v 13:45. Kiki
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 22.7.
V utery krumlovske jezy a pamatky na dve party, zitra se vystridaji.dopoledne punta, odpoledne nekolik burin.  vsici az na jeden zub a nekolik puchejru v pohode Vasek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 19.7.

Dnes prvni den bez deste a dokonce svitil punta. Vsici zdrav a v pohode, jen trochu vice rozverni, takze musime pritvrdit. Zitra menime taboriste

Vašek

Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 18.7.

V patek bylo asi 7 hodin slunicka na ususemi veci a opet od noci prsi.  naladb stale dobra, bkato vsade okolo vetsine nevadi, zacinaji hodne jist. V sobotu klaster vys. Brod a pesom do tabora 

Vašek

Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 16.7.
Od vcerejska stale prsi,mame za sebou prvni tri jezy,deti jsou dobry a je tu hodne draho,reka polnprazdna Vašek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 15.7.

jsme na miste,tabor postaven,trochu poprchava,dost zlobi, Vašek

Martin Hřebík - vedení oddílu
Tomáš Šikýř 2010 - 2020 [verze 2018.1]