TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Přidáno včera v 12:56
Jse na divcaku,je paradni pocasi,spluta vetsina reky,dnes vyprava na klet,zitra c.krumlou na vode i pesom a spani na hrade. Vsici zdravi,nekoli lenivejsich je snaha polepsit. Vasek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno před 3 dny
Horní část Vltavy jsme již spluli. Dnes jsme se přestěhovali pod Dívčí Kámen a budeme pokračovat ve splouvání dolního toku. Počasí nám přeje. Všichni jsme v pořádku a zdrávi. 
Vašek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 18.7.
Záchranná akce se nás netýká. Všichni jsme v pohodě. Dnes vodu nejedeme. Jdeme na Boubín a budeme sbírat houby. Vašek
Luboš Plášil - člen oddílu
Přidáno 17.7.
dojeli jsme ok,vsici ve zdravi, tabor postaven a lidi nasyceni Vašek
Martin Hřebík - vedení oddílu
Z nedávno proběhlých
Přidáno 8.7.
Dnes hrad Houska s rozhlednou na Vrátenské hoře. Kvůli ošklivé předpovědi počasí byl cyklista dnes jen jeden. Připravujeme grilovačku, tak doufáme, že příznivé počasí ještě chvíli vydrží.
Zítra máme individuální program, takže většina se konečně chystá na důkladnou prohlídku města.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 7.7.
Dnes jsme se toulali v okolí Kokořína, který jsme také navštívili. Někteří dokonce využili i místní prevét neboli výsernici. Cestou na hrad jsme si prohlídli pískovcové pokličky. Po předchozích cyklovýletech zvolili téměř všichni pěší variantu.
Zítra máme objednanou prohlídku na hradě Houska, a obáváme se zítřejších přívalových deštů, aby nás nespláchli z kola...
Kromě ospalosti a únavy jsou všichni OK.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 6.7.
Dnes jsme vyšplhali na kalvárii u obce Ostré a pak jsme si prohlédli hrad Helfenburg. Pěšáci si prohlídly město Úštěk. Cykloskupinka ujela cca 70 km od Helfenburgu přes Roudnici až do Mělníka. 
Zíta se již těšíme na Kokořín. Kromě spálenin od sluníčka a únavy z mnoha našlapaných kilometrů jsme všichni OK.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 5.7.
Dnes jsme se vydali do Želíz, kde jsme si u Čertových hlav vytvořili fotokoutek pro společná / rodinná / skupinková fota. Dále cykloskupinka i pěší pokračovali mezi pískovci dále. Pěší se cestou zpět zastavili v Roudnici.
Zítra budeme poznávat okolí Úštěka, takže koukneme i na Helfenburg. Přidáváme průběžně aktuální fotky.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 4.7.
Včera byla cesta do Mělníka jako žádná ze sta a tak jsme si stihli prohlédnout Okoř, jen tu bílou paní jsme nenašli. Zlí jazykové prohlašovali, že netuší, co mohli tenkrát z Okoře ukradnout... Večer jsme se seznámili s městem a našli jsme (někteří) i soutok Labe a Vltavy, nechtěné fotky soutoku Labe s kanálem by měly být již úspěšně promazány, aby nedošlo k dalším omylům.
Dnes jsme stihli cestou dva zvedací mosty (silniční i železniční), ovšem žádný nebyl bohužel zvednutý. Dále jsme zavítali na zámky na obou březích řeky Vltavy a tak jsme stihli jak Veltrusy, tak Nelahozeves. Někteří naši cyklisté našlapali přes 60 km.
Kromě drobných spálenin od slunce jsme zatím všichni OK.
Zítra nás čekají Čertí hlavy u Želíz.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Nebyly přidány žádné zprávy
Nebyly přidány žádné zprávy
Nebyly přidány žádné zprávy
Tomáš Šikýř 2010 - 2021 [verze 2018.1]